| Komentáře čtenářů |
|
|
| 04.04.2002 14:15:45 - Nazgulové - Nadpis neuveden |
| Boromir byl hezčí. |
| 07.04.2002 15:57:51 - menea - Nadpis neuveden |
| Nebyl. |
| 13.04.2002 21:26:47 - Morwen - Nadpis neuveden |
| Ale byl |
| 15.04.2002 20:00:53 - ichael - Nadpis neuveden |
| Byl. Neměl tak rozplácnutej xicht. |
| 16.04.2002 16:53:30 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden |
| no neviemneviem, pri vsetkej ucte k mrtvym, ale na niektorych fotkach je boromir proste desny. Je to jednoznace ze faramir je ta krjasia polovicka z oboch bratov, a vlastne z celej rodiny....yummi |
| 19.04.2002 14:13:20 - Mithwen_Tindómerel - Nadpis neuveden |
| tahle fotka je silene nekvalitni... jinak je to vazne koren :D |
| 26.04.2002 21:58:34 - Crazynka - Nadpis neuveden |
| ROZMAZANÝ!!!!!! |
| 27.04.2002 9:05:56 - Sid - Nadpis neuveden |
| Temný muž v temné zemi...
|
|
|
| |