| Detail obrázku | |
![]() Motiv - Boromir |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 17.04.2002 20:51:19 - Karolka - Boromir | |
| Moc pěkný,ale proč se tam smaží to vajíčko:o)) | |
| 18.04.2002 19:21:42 - Crazynka - Nadpis neuveden | |
| Vajíčko? Vypadá to spíš jak nakřáplej barevnej talíř... | |
| 18.04.2002 19:22:14 - Crazynka - Nadpis neuveden | |
| Vajíčko? Vypadá to spíš jak nakřáplej barevnej talíř... | |
| 18.04.2002 19:23:17 - Crazynka - Nadpis neuveden | |
| Oops..! Asi sem se trochu překlikla... | |
| 19.04.2002 14:42:49 - martina - Vajíčko | |
| To je moment z Elrondovy Rady, kdy Frodo pokládá Prsten, ale co je to žlutý? Že by zvětšenej Prsten? | |
| 19.04.2002 20:27:09 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Co tam dělá Frodo? Nemyslim s tim Prstenem, to jo, ale vpravo dole? to je co? To je pod tim kořenem stromu v Kraji, tam Boromir snad není??? Ale jinak je to fakt povedený, klobouk dolu!!!! Že je Boromir, teda Sean Bean, fakt úžasnej!!! A hrozně mu to sluší vlevo nahoře, fešák co? A je fakt nádhernej, i když je mu 43, kdo by to řek?? Já ne, ale je NÁDHERNEJ, JAKO VŠICHNI ZE SPOLEČENSTVA, ALE ON JE V PRVNIM DILU NEJLEPŠÍ, PROČ NEMŮŽE HRAÁT V DALŠÍCH DÍLECH????? | |
| 21.04.2002 16:54:56 - Mushu - Nadpis neuveden | |
| Taky si říkám, proč tam je Frodo (nic proti němu), ale je to přeci motiv Boromira, ne? Ale jinak docela pěkný! :-) | |
| 23.04.2002 10:35:00 - Arizona Grace - Milášššek | |
| Boromir je to nejlepší z celýho filmu, Sean Bean vypadá i hraje úžasně, takovýho chlapa chci mít doma! Proč ho jenom zabili, proč PROČ??? | |
| 23.04.2002 10:35:33 - Arizona Grace - Nadpis neuveden | |
| A všimli jste si, jaký má nádherný ruce? | |
| 27.04.2002 11:23:44 - ele - eleanor | |
| this is a test! | |
| 29.04.2002 21:14:53 - Arielka - Nadpis neuveden | |
| Boromir je fajn, ale ten prsten vypada jak omeleta. Kdyz jsme u tech hezkejch chlapů, není hezci Aragorn? | |
| 30.04.2002 19:23:58 - Nativěna P. - Nadpis neuveden | |
| No fakt to vypadá jak vajíčko a Frodo dole je k sežrání!!!!!!!!!!!! | |
| 05.05.2002 0:45:21 - Naudia - Nadpis neuveden | |
| Teda Frodínek tady vypadá trochu jako holčička - nic proti němu, je roztomilej, ale Boromir je prostě pořádnej chlap! | |
| 06.05.2002 16:39:26 - Cvachtos - Nadpis neuveden | |
| Proč je svět tak nespravedlivej...?!? | |
| 12.05.2002 16:56:38 - GIGI - Nadpis neuveden | |
| boromir vlevo nahoře vypadá trochu jako by telefonoval z mobilu | |
| 20.05.2002 14:55:28 - Verunka - Nadpis neuveden | |
| Krásný! | |
| 15.07.2002 20:45:46 - Eleanor - Nadpis neuveden | |
| Ten Prsten na tom podstavci vypadá jak volský oko.Frodo neser!!!Mít Boromira tak doma,to je můj sen....,bohužel nesplnitelný!Líbí se mi,jak si prohlíží ten Prsten. | |
| Další obrázky | |||
![]() Rohirové [4572 prohlížení] |
![]() Východňané [3438 prohlížení] |
![]() Boromir zasažen šípy [5678 prohlížení] |
![]() Boromir vybíhá na pomoc hobitům [6463 prohlížení] |