| Detail obrázku | |
![]() Elijah a Astin |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 14.05.2002 14:18:00 - Nimue Que - Nadpis neuveden | |
| Tajný deníky společenstva sou sranda, ale kdybyb je běkdo napsal ve skutečnosti, asi by to bylo vážný... | |
| 14.05.2002 18:22:35 - jednicka - Nadpis neuveden | |
| ti se maj radi... | |
| 15.05.2002 19:06:59 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| Ale no tak, kluci, důvěrnosti si nechte až na doma :-) | |
| 15.05.2002 21:22:24 - orlinka - Nadpis neuveden | |
| slova Gluma:miloušcí hobitci :))) | |
| 16.05.2002 8:28:31 - aki - Nadpis neuveden | |
| Jen je nechte, at se perou! :-)))) | |
| 16.05.2002 15:50:16 - Charmian - Nadpis neuveden | |
| Proč mě taky takhle nechytnou? | |
| 16.05.2002 21:33:52 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| J8 bych tak chytla jen toho ve předu:))) | |
| 17.05.2002 21:18:44 - Radulka - Nadpis neuveden | |
| Ale, ale | |
| 18.05.2002 21:15:55 - T.L - Nadpis neuveden | |
| Teda ten jeho frajer je fakt kus.Docela zavidim:-§ | |
| 19.05.2002 17:43:23 - Calwa Ailinion - No No No NO | |
| Teda kluci co jsem vás učila... | |
| 20.05.2002 15:00:14 - Eraizi a Sifairi - RUCE PRYC!!!!! | |
| No ruce pryc nebo vas......... | |
| 02.06.2002 11:37:27 - Yavanna - Nadpis neuveden | |
| No tak Same,nesahej mi na prsa na veřejnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 03.06.2002 15:04:48 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Nene Samíčku jen já mohu nést Břímě...a nevošahávej mě furt!!!!! | |
| 03.06.2002 20:18:52 - Pusina - Nadpis neuveden | |
| Sam je fakt charakter!!!!! Proč je ve předu ten BLB???? | |
| 08.06.2002 12:07:22 - Janel - Nadpis neuveden | |
| Je nádhernej!!! | |
| 22.06.2002 17:11:56 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Ach ta láska nebeská | |
| 22.06.2002 17:12:54 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| pěkná fotka | |
| 16.07.2002 11:57:08 - Sora - Nadpis neuveden | |
| wow | |
| 10.08.2002 15:46:00 - Simonka:) - Nadpis neuveden | |
| Já bych šla mezi ně:)))))))))Chytla bych toho ve předu a ten druhej zezady by....Mě taky držel a bylo by,ne?:))) | |
| 06.12.2002 8:40:14 - Tina - Nadpis neuveden | |
| Celkom by som suhlasila s vraždou toho debila vzadu. | |
| Další obrázky | |||
![]() Elijah Wood při nácviku [5208 prohlížení] |
![]() Liv a Elijah [5151 prohlížení] |
![]() Aragorn, Frodo a Legolas [15150 prohlížení] |
![]() Frodo v šatech [9048 prohlížení] |