| Detail obrázku | |
![]() Wallpaper - Elijah Wood |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 16.05.2002 19:08:56 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| Musim přiznat, že tady mu to fakt sekne (taky proto, že to fotil Viggo!) | |
| 16.05.2002 20:31:04 - Nadule - Nadpis neuveden | |
| Prosimte, jak vis, ze to fotil Viggo?! | |
| 16.05.2002 20:42:17 - pivli - Nadpis neuveden | |
| Fotil to Viggo,tahle fotka byla i na výstavě,kterou měl v USA.Dost dobrý!!! | |
| 17.05.2002 9:35:53 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| A taky fotil Eomera... | |
| 17.05.2002 9:37:47 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| Ovšem to se mu už moc nepovedlo.(Ale to bude spíš Eomerem) | |
| 17.05.2002 10:25:02 - Naudia - Nadpis neuveden | |
| Jo, fotka je dobrá, ale celek mi připadá jako nějaký srdceryvný vánoční blahopřání! A kdo má být ten "Unreachable"? | |
| 17.05.2002 14:17:47 - Anwethyen - Nadpis neuveden | |
| A Viggo taky fotil Orlanda, kdyz se "pripravoval" na bitevni scenu (obavam se, ze si tam mackal bedara:) - fotka vyborna a Vigguv vlastnoruvni komentar u ni vtipnej :) myslim, ze je mozno ji najit tady na fantasyplanet.cz... | |
| 17.05.2002 20:01:16 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| To bych chtěla vidět, ale kde? | |
| 17.05.2002 23:43:20 - Terinka - Nadpis neuveden | |
| Ach milasku | |
| 18.05.2002 14:30:37 - zuzik - Nadpis neuveden | |
| Jen tak mimochodem-Viggo ma krasny fotky,at uz foti cikoliv.Ta jeho posledni vystava se moooc povedla! | |
| 18.05.2002 15:55:47 - Laila - Gratuluju | |
| Viggo je fakt dobrej.A nejen jako herec!!Elijahovi to sluší všude,ale tady!Mlasssssssk! | |
| 18.05.2002 23:37:44 - Sonik - Nadpis neuveden | |
| Ježiši, co na něm máte, dyť mu de každý voko jinam! | |
| 19.05.2002 14:17:22 - Triniti - :o( | |
| Jen tak ,mezi náma........tady vypadá fakt příšerně (něco mezi svatým mučedníkem a hladovým psem) | |
| 20.05.2002 14:09:47 - ROD - Nadpis neuveden | |
| UNOBTAINABLE! :-) | |
| 01.06.2002 21:17:50 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| No ,tady je fakt fešnej!!!!!!!!Kocour! | |
| 05.06.2002 20:23:29 - Iwča.Rrrrrrrrrrrr - Nadpis neuveden | |
| To je to nejhezčí co jsem kdy viděla | |
| 10.08.2002 15:39:22 - Simonka:) - Nadpis neuveden | |
| ten je tak hezkej... | |
| 24.02.2003 21:40:13 - Mandys - Nadpis neuveden | |
| Je úžasnej!Strašně ho miluju!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 16.03.2003 0:06:46 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| he looks so sad there.........aww.............i,ll cheer u up baby..............:) | |
| 30.04.2003 12:21:48 - brudrinka - Nadpis neuveden | |
| vypada jak kdyz prilit nazgul;o) | |
| 06.11.2003 20:13:25 - lijs luver - ejw | |
| yay a xmas wallpaper of lij........ i know its not really but it does look xmassy. can i have him for xmas this year? silly me i have been wishing that for 8 years and its never happened!. | |
| 07.03.2004 8:31:36 - Elf - Nadpis neuveden | |
| Oh baby, yur hotter than Orlando Bloom. yur so sexy. | |
| Další obrázky | |||
![]() Wallpaper - Elijah Wood [3660 prohlížení] |
![]() No comment [13481 prohlížení] |
![]() Wallpaper - Legolas [7241 prohlížení] |
![]() Wallpaper - Elijah Wood [3305 prohlížení] |