| Detail obrázku | |
![]() Aragorn jde přes Caradhras |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 09.05.2002 12:14:04 - Alcinë - Nadpis neuveden | |
| Zadny komentare?????? No to snad ani neni mozny... Takze to asi zbyde na me : JE NAAAAAAAAADHERNEJ!!!!!!!!!! | |
| 09.08.2002 19:29:50 - anti - Nadpis neuveden | |
| souhlasim, ten kontrast bila a cerna je skvelej. neni nad symboliku. | |
| 24.11.2002 13:35:49 - galadriel - Nadpis neuveden | |
| nemusiš se snažit přes caradhras přejit stejně tě přemůže! | |
| 04.12.2002 10:53:23 - Míra - Nadpis neuveden | |
| A neni ti zima? | |
| 06.02.2003 14:47:43 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| je fakt suprovej | |
| 16.08.2003 20:18:04 - Aragornka - Nadpis neuveden | |
| Je naaaaaaaaaaadherny! Ja ho zeriem! | |
| 15.12.2003 18:29:26 - Eowyn - Nadpis neuveden | |
| Je smůla,že tak nevipadá pořád!Jako Aragorn se Liv ani Eowyn nedivim,ale jako 50.ti letý Viggo už je to horší! Ale neni to tak strašný jako Nicol Kidman!!!!!! | |
| 03.07.2004 19:50:31 - MAMUT - Nadpis neuveden | |
| SUXERI | |
| Další obrázky | |||
![]() Nazgůlové na koních [3703 prohlížení] |
![]() Kůň v zimě [3867 prohlížení] |
![]() Bojový výcvik [4342 prohlížení] |
![]() Boromir s mečem [6975 prohlížení] |