| Detail obrázku | |
![]() Aragorn a Boromir |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 08.06.2002 11:28:27 - Enethiel - Nadpis neuveden | |
| Ty jejich pohledy prostě žeru.:o))) | |
| 09.06.2002 18:08:18 - swam - Nadpis neuveden | |
| hezky,Aragorne...hezky.. | |
| 10.06.2002 20:21:24 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| NO jeden hezčí než druhyej! PRO NECHÁPAVÉ MYSLÍM TO IRONICKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 14.06.2002 18:10:42 - Milášek Glumíšek - Nadpis neuveden | |
| On se na něj tak dívá, protože mu sebral Arwen. Nojo, mrtvý hrdinové maj holt přednost | |
| 19.06.2002 20:17:23 - Artie - Nadpis neuveden | |
| Ten pohled by vrazdil...je proste uzasnej... a jen at si ji Boromir necha... :))) Sice by z toho byla mensi telenovela, ale tak co...stejne se uz musi Tolkien obracet v hrobe, chudak... | |
| 27.06.2002 17:24:43 - Sora - Nadpis neuveden | |
| Někdo tu má velký pruser , ale já to nejsem!!! | |
| 14.07.2002 15:09:53 - Eleanor - Nadpis neuveden | |
| Elessar se dívá na Boromira závistivě.Protože na něj nemá!!!!!!!!!!I když tady je hezký! | |
| 22.07.2002 21:11:29 - Fanda - Hahaha | |
| Ne-ne, Elessar sa díva OPOVRŽLIVO! To je rozdiel... | |
| 06.09.2002 21:00:30 - Eleanor - Nadpis neuveden | |
| Ani náhodou fando......!Elessar čumí jako by chtěl Borouška provrtat očima! | |
| 01.10.2002 9:18:51 - Fanda - Nadpis neuveden | |
| Si píš že nie! Boroušek??????? | |
| 13.12.2002 19:37:40 - mimmi - Nadpis neuveden | |
| Vypadajií trochu nadrzane! :-)))))))) | |
| 15.12.2002 15:45:44 - morie utulie - Trochu? | |
| Opravdu JEN TROCHU? | |
| 04.03.2003 17:45:18 - Galadriel - Nadpis neuveden | |
| nebýt té zrůdy vlevo,tak je to ta néééééééééééééééééééééééééééééj fotka !!! | |
| 19.03.2003 13:36:43 - Lina - Nadpis neuveden | |
| Jsou k sežrani, hned bych se zakousla :))))))))) | |
| 07.05.2003 14:47:43 - petra - Nadpis neuveden | |
| mne pripadá že se dívá hladově...Lino..jen aby jste se nepožrali navzajem!! | |
| 25.10.2003 14:57:33 - woodova - Nadpis neuveden | |
| mam takovej ojem, ze Aragorn se na neho vubec nediva....ale jinak, ten pohled je pekne divokej:) | |
| 25.10.2003 14:57:51 - woodova - Nadpis neuveden | |
| to mel byt dojem, ne ojem:)) | |
| Další obrázky | |||
![]() Zajímavá fotka Arwen a Boromira [5877 prohlížení] |
![]() Arwen a Elrond [5706 prohlížení] |
![]() Polibek mezi Arwen a ... [6984 prohlížení] |
![]() Arwen [5795 prohlížení] |