| Detail obrázku | |
![]() TTT Teaser #23 Frodo a Sam u močálů |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 27.06.2002 10:15:44 - Elfka - Nadpis neuveden | |
| Teda to je toho videt.... | |
| 28.06.2002 19:39:05 - Kacule - Nadpis neuveden | |
| chudášššci hobitci,vlezli do moc ošššklivých močálů,jissstě | |
| 01.07.2002 14:05:06 - Asfaloth3 - Nadpis neuveden | |
| Čopak to tam hoří???No ještě aby se nám spálili... | |
| 01.07.2002 19:55:09 - lesní elf - Nadpis neuveden | |
| pozor ať vám nenateče do bot!!!!!!!!! | |
| 02.07.2002 14:31:31 - Balandra - Nadpis neuveden | |
| Na tuto cast sa sialene tesim. Urcite to spravia skvele! Uslachtile tvare mrtvych elfov pod vodou.... aaach! | |
| 05.07.2002 21:22:35 - Net-queena - Nadpis neuveden | |
| Vzpadá to dost drsně...a nebezpečně... Z kterého to je dílu? | |