| Komentáře čtenářů |
|
|
| 02.07.2002 20:01:20 - blarggeo - cancansticsciento |
| Yandii hosanko, najerto onabah. Nahstrata ohdusta neverten canstecta. Anderseter nobana natenska notata uni formato un destrecta nodaka |
| 02.07.2002 20:05:18 - blarggeo - UNTUKAHATAR |
| CONNETIO CONSARA CONSICTAR NOBATA!..SCINTAREN BUKANTA UBINGO NATARA !
UNNIDI NAH BAKSATA UNDINGDA NOOBINDO..CONTRISCTER NOSHINDU NAKOSCTO LANDBARA. |
| 05.07.2002 15:47:36 - jubelee - Nadpis neuveden |
| Noooooooooooooooooooooooooooooo!!!!To je těžký!!!Kdyby se to mělo znamkovát,má znamka:4/5. |
| 09.07.2002 10:02:19 - Isilme - Nadpis neuveden |
| Grima Cervivec...Ted ten se opravdu povedl-takovej hnusak... |
| 12.04.2003 10:12:08 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden |
| ハァト |
|
|
| |