Detail obrázku


Liv a Orlando
 


Komentáře čtenářů
16.07.2002 17:58:32 - Isabeua - HRUUUZA!
No toho uz mam dost,nemam toho vaseho Orlanda moc v oblibe,ale ceho je moc toho je proste moc.Jen se podivejte nac ji tam vubec cpali,bez ni by ten LOTR byl lepsi,at se z ni nezblazni.
16.07.2002 19:38:12 - Aragornka - Nadpis neuveden
Oba čumí jak půl prdele z křoví.
16.07.2002 19:54:05 - Věruška - Nadpis neuveden
Krasavec a zvíře,prase,tele,už nemám slov(můžete si vybrat)
16.07.2002 20:03:03 - Deni - Nadpis neuveden
Má pěkné copánky..
16.07.2002 20:27:56 - Kacule - Nadpis neuveden
nemůžu si pomoct, ale Orlando je prostě k sežrání
17.07.2002 8:38:56 - filipa - Nadpis neuveden
to by ma zaujímalo, o čom hovoria, že sa pri tom obaja tak hm.. tvária
17.07.2002 16:51:12 - Isabeua - Nadpis neuveden
Seru na copanky i copanky kravu nezmeni!
17.07.2002 19:32:14 - maybe - Nadpis neuveden
Mam slabost pro ty jeho fialove kosilky....
17.07.2002 20:04:22 - LegOlinka - ?
ja nevim,co proti Liv furt vsichni mate?porad ji nadavate,ale mohli byste se vsichni uklidnit,ja si nahodou myslim,ze ve filmu byla dobra.(samozrejme,Orlando byl lepsi:-)) jo a ty copanky sou nahodou hezky!
17.07.2002 22:26:59 - Nimue Que - Nadpis neuveden
chm tady to vypadá, že se moc neshodnou...
17.07.2002 23:10:28 - Rain z Resident Evil - Nadpis neuveden
Souhlasím s LegOlinkou. Ve filmu byla fakt dobrá a role Arwen ji sedla. A za to, že je tam časteji, než Tolkien napsal, ONA nemůže. Kdyžtak za tohle může PJ.
18.07.2002 20:39:47 - Pusina - Nadpis neuveden
"A fakt mi můžou zvětšit IQ? Jasně já už na to byla 20krát!"
19.07.2002 19:47:50 - Glumík. - Pro trapné lidi,co neumí víc než urážet dobrou herečku:
Hrozně by mě zajímalo,proč vám všem idiotům Liv tak hrozně vadí!!!! Já nejsem její fanynka,ale nechápu,proč se do ní všichni tolik naváží.Podle mě jste úplně ubozí idioti,kteří jí závidí to že je hezká,úspěšná,dostala bezva roli a hlavně je vedle Orlanda a Eliaha,což vás asi žere nejvíc,co? Jen si to přiznejte,vy zamindrákovaný kačeny,že ona vedle nich je a vy ne!!!!!! Ale kvůli tomu ji nemusíte urážet,ona je hezčí a lepší než všechny vy husy dohromady!!!!!!!!!!! Založte si nějakou novou stránku a pomlouvejte se navzájem,nebo si jen povídejte o tom,že nemáte a nikdy nebudete mítna na nic jinýho,než blbě urážet skvělý lidi,o kterých beztak ve skutečnosti víte velký kulový!!!!!!!!
19.07.2002 20:20:41 - Jezeva - Pro Glumíka
Souhlasim!!!
19.07.2002 20:32:49 - rana - Nadpis neuveden
Glumíku...mám až přespříliš stejný názor...,ale tak to zase těm pubertákům neber...někde si ty svoje komplexi musí proventilovat...Liv je skvělá...,supr herečka a má toho v hlavě možná víc než-li nějaká kačena sedící u i-netu a závidící jí tu roly atd....LIDI PROSÍM, ZKUSTE ŽÍT BEZ ZÁVISTI....A PŮJDE VŠECHNO LÍP...VŠICHNI HOLT HEREČKAMA BEJT NEMŮŽETE...NĚKDO MUSÍ MAKAT I NA NOČNÍ....
19.07.2002 23:22:06 - gandalfa - lotr
to je hnus to je deva co mu to dela!!!!!!!!!!! proc se s ni legouš zahazuje?! je mi s ni na bliti!!
19.07.2002 23:24:49 - gandalfa - gluma
glumo si krava
20.07.2002 17:56:32 - myssi - Nadpis neuveden
jak jí člověk může mít rád, když si šlape na jazyk a ještě se tváří že je to sexy. :))
21.07.2002 19:08:37 - Isabeua - Nadpis neuveden
Glumik:Hele,tak ty nevis nic o tech co sedi u netu,mozna,ze jsou to bezva,chytre holky,mnohem hezci nez Liv a mne vadi vubec to,ze ji tam nechali hrat a tim padem tam se vubec neobjevil Glorfindel,chteli tim snad udelat slavne hezde radost?!
21.07.2002 19:29:10 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
Arwen:"No myslim si, ze Sauron nosi trenyrky." Legolas:"Ne,...ne myslim...urcite slipy."
21.07.2002 22:59:39 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
nejdřív Elijah,ted Orlando!ta snad svádí i Lurtze!!!!
23.07.2002 22:30:02 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
Hele, myslim ,ze mam uplne stejny nazor jako vsichni CO SE ZASTAVAJI LIV A NEJSOU PROTI NI!!!! Proc ji vsichni tak zavidite?????????? Uplne normalni holka, jen v uzasnem filmu s uzasnyma lidma - VY JEDNY PUBERTACKY!!! (no, co jsem asi ja, ze??:) ME LIV NEVADI A VY OSTATNI CO VAM JO, TAK SE TREBA PO****
26.07.2002 10:06:55 - Daisy - Nadpis neuveden
Ve filmu vypadá líp. Tady jí to moc nesluší. P.S. Nemusíte používat sprostý slova.
27.07.2002 12:25:21 - Karotka - Nadpis neuveden
S názorama PRO Liv zcela souhlasim, jenom málo inteligentní "holky" píšou takový srance, pomlouvalí jak se dá, a jenom tím zastírají vlastní závist. Trochu trapné, nemyslíte???
27.07.2002 16:09:23 - Legolasgirl - Nadpis neuveden
I LOVE ORLANDO BLOOM!!!
27.07.2002 21:42:07 - Kalfi - Nadpis neuveden
Jezis!Fakt ste s tema urazkama trapny!To je proste film-musi taam byt hezka,ale ostra holka.Liv je hezka a sama se nikam necpala-vse zkoordinovala scenaristka a Jackson.Urazejte neci krasu az po pohledu do zrcadla,protoze jsem si jist,ze kdyz nekdo urazi kohokoliv,sam ma ksicht jako prdel plnou hemeroidu smichanou se zachodovou misou,do ktere pred chvili srala Helenka Ruzicku.
27.07.2002 21:44:21 - Kalfi - Nadpis neuveden
Omlouvam se,nechal jsem se unest-ta sprosta slova neberte vazne.
29.07.2002 10:27:02 - Théris - Nadpis neuveden
Glumík má pravdu,ty vaše urážky jsou fakt k nesnesení!!
29.07.2002 10:33:29 - Sandra - Nadpis neuveden
Hmmm,pěkný páreček.A už žádný keci-polibte se
04.09.2002 20:23:39 - Glumík - Pro Isabeu
Chytrej člověk,alespoň s průměrnou inteligencí,by nikdy nenapsal o někom koho zná jen z televize a z kina to co vy. Z čehož usuzuju,že takový jste.Z těhle vašich pubertálních výlevů se dá jasně vyčíst,jak ubohý jste. Víš,Liv ve filmu hraje,takže je fakt,že nemůžu vědět,jaká je doopravdy.Ale neurážím ji. Vy jste skutečný a máte blbý kecy. PS: proč vám vadí moje kritika na vás,když vy celou dobu kritizujete Liv? PS2: Mám pro vás návrh a dobrou radu do života: Než příště něco napíšete,zkuste zapojit tu věc,co vám klingá v hlavě. ( Pro ty co to ještě nikdy nedělali,jmenuje se to mozek)
04.09.2002 20:26:10 - Glumík - Nadpis neuveden
Děkuju všem za duševní podporu,už jsem se bála,že se všichni zbláznili.Konečně vidím,že existují taky normální lidi.
04.09.2002 20:32:25 - Glumík - Pro Gandalfu:
Nechtěj mě naštvat,protože pravdu o tom,co jsou lidi jako ty bys holka nesnesla. Vlezte mi vy pubertální kačky na záda,nebudu si k vůli vám dělat žaludeční vředy.Beztak jednou závistí puknete. Co kdyby jste místo psaní kritik vyrazili do ulic a snažili se něco udělat,neco aby jste byli stejně dobří jako ty hvězdy,kterým závidíte. Zkuste dokázat to co oni a pak je kritizujte,"inteligenti".
04.09.2002 21:20:52 - Jezeva - Nadpis neuveden
Jo, Glumíku, přesně tak! Konečně jim to někdo pořádně nandal! Máš pravdu jako vždycky a já nemůžu jinak, než se ztotožnit s Tvým názorem. Jen tak dál!!!
06.09.2002 9:18:21 - Kaca - Fujj
Já za to nemuzu,ale kdyz je vidim spolu mam neutuchající sklon k žárlivosti...KRAVA!!!(mimochodem,co to ma na hlave?)
21.09.2002 9:48:01 - Glumík - Pro Jezevu:
Díky.Alespoň někdo je tady normální.
22.01.2003 13:25:20 - brudrinka - Nadpis neuveden
ja vubec nachapu,co tady resite,uz to nezmenite a akorat se vztekate..a propo:Glumik ma pravdu!
14.02.2003 22:40:07 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
Já nevím přoč jsou všichni z té krávy tak hotoví,vždyť není ani hezká natož tak zajímavá-kráva jedna
16.04.2003 22:01:09 - Neniel Menelwen - Nadpis neuveden
Orlando belongs to me and Meloriel only NOT ARWEN OR LIV!
31.05.2003 16:22:01 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
Jste všichni trapní s těma nadávkama na Liv. Pro vás by byla kráva každá, která se objeví po boku vašeho miláčka. Proč si nepřiznáte, že prostě závidíte.
29.10.2003 20:40:14 - Kerwen - Nadpis neuveden
Už zase souhlasím s Glumikem
09.12.2003 19:37:15 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
Noaco ale oni ji chtěj vás by poslali někam a ještě by ctěli aby ste měli povolení byt u něj na 1000 km minimálně!!!!!!!!!!!!!!
20.01.2004 20:25:53 - Lúthien - Nadpis neuveden
Plně souhlasím s Glumínke, jste už vážně neskutečně trapný, je nádhrená a vy s tím nic neuděláte
06.02.2005 12:23:59 - Móna - Nadpis neuveden
Jupí!KOnečně lidi,kteří mají rádi Liv!Liv je milá,krásná,sympatická holka a já ji mám hrozně moc ráda!Je úžasná!
18.03.2005 19:28:20 - Silarin - Nadpis neuveden
Glumíku, či Glumice, naprosto s tebou souhlasím. Liv je skvělá a úžasná herečka a mimo jiné je krásná a sympatická. Podle rozhovorů které jsem četla je taky milá a chytrá. Jako každý člověk má určitě i své záporné stránky, ale ty nechvá v koutku stranou. Podle toho, jak se do ní všichni naváží, je vidět,jak jí ti arcipitomci závidí. Kdo může člověka poznat jen podle toho jak vypadá na fotce nebo jak mu režisér přikazuje tvářit se na plátně? Kdo?
Přidejte i vy komentář k tomuto obrázku!
Jméno: 


E-mail: 


Předmět: 
Komentář: 
 

 


Další obrázky

Liv a Elijah
[3709 prohlížení]

Liv s hobity
[14682 prohlížení]

Liv a Elijah
[4872 prohlížení]

Agent Elrond
[9439 prohlížení]