| Detail obrázku | |
![]() Sir Ian Holm |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 25.07.2002 20:20:59 - Pusina - Nadpis neuveden | |
| Páni ten má uši, to mu je ani nemuseli dělat :O) | |
| 26.07.2002 7:22:08 - carnach - Nadpis neuveden | |
| No tak máme dalšího sira. Ten film začíná bej hvězdnej, co? | |
| 26.07.2002 19:41:29 - Crazynka - Nadpis neuveden | |
| Uši jak Bimbo...ten slon! | |
| 28.07.2002 21:35:16 - Elija - Nadpis neuveden | |
| Hlavně že vy máte ouška jak vystřižený. Kdyby měl takové Frodo, nebo Legolas, tak to bude hrozně sexi,co. Že vám není hamba! | |
| 30.07.2002 11:34:33 - Balandra - Piaty element | |
| Nehral on v Piatom elemnte toho knaza Cordelia. Zda sa mi, ze hej tak na 99% - musim mrknut titulky. BTW - tento tyzden je na HBO Miranda Otto (Eowyn) hned v dvoch filmoch - Tenka cervena linie a Pod povrchem. | |
| 02.08.2002 9:30:26 - kuko - Nadpis neuveden | |
| a keby len v piatom elemente, ale aj vo votrelcovi (v jednotke) | |
| 09.09.2002 17:04:05 - Peregrina_Took - Nadpis neuveden | |
| Vypada jak farář(nic proti)! | |
| 17.09.2002 16:46:24 - A josa - Nadpis neuveden | |
| Elija:´Horší je, že on ty uši tak má ve skutečnosti, kdežto Legolas a Gimli je maj jen přidělané (pravděpodobně). | |
| 13.10.2004 18:13:12 - Kat - Nadpis neuveden | |
| Sympaťák!!!!!!!! | |
| Další obrázky | |||
![]() Arwen [5352 prohlížení] |
![]() Arwen s hobity při natáčení [6641 prohlížení] |
![]() Haldir [5845 prohlížení] |
![]() Schody v Helmově Žlebu [2399 prohlížení] |