| Detail obrázku | |
![]() Putující Společenstvo |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 25.07.2002 17:09:56 - Thingol - Nadpis neuveden | |
| Hej hou, hej hou a Trpaslíci jdou...(samozřejmě že i hobiti, lidi, elfové a podobní tvoři a potvoři)...:-)))))))))) | |
| 01.09.2002 12:55:44 - Nazghůlové - Nadpis neuveden | |
| Společenstvo na kopečku jedna,společenstvo na kopečku dvě,ach bože to je furt do kola. | |
| 01.09.2002 12:56:28 - Nazghůlové - Nadpis neuveden | |
| Společenstvo na kopečku jedna,společenstvo na kopečku dvě,ach bože to je furt do kola. | |
| 29.11.2002 22:32:33 - Deia + Neia - Nadpis neuveden | |
| Neia: Borča nějak nestíhá. No přidej přidej. I ti malí pomalí hobitci ti utečou! | |
| 23.06.2005 17:43:43 - Nienor - n... | |
| Krajina je krásna... | |
| Další obrázky | |||
![]() Hobití nora [2395 prohlížení] |
![]() Edoras [2204 prohlížení] |
![]() Hůrka [2380 prohlížení] |
![]() Dno Pytle [2681 prohlížení] |