| Detail obrázku | |
![]() Hůrka |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 26.07.2002 12:25:26 - Sang Am - Nadpis neuveden | |
| Celkem hezký...ale nikde ani živáčka... | |
| 27.07.2002 23:11:00 - meda pu - Nadpis neuveden | |
| Domy... Pekny domy... Ale jenom domy... | |
| 01.09.2002 12:54:47 - Nazghůlové - Nadpis neuveden | |
| Nuda :( | |
| 07.01.2005 14:37:55 - Erunam - Typické městečko | |
| Krásná vesnička :o) ,ale až ve 4.věku se stala součástí nějakého králoství - do té doby se tam mohli stěhovat i emigranti z Jihu ( přečtěte si Společenstvo Prstenu ,kapitola Hůraka),jelikož to byla neutrální půda. | |
| Další obrázky | |||
![]() Putující Společenstvo [2467 prohlížení] |
![]() Hobití nora [2395 prohlížení] |
![]() Dno Pytle [2681 prohlížení] |
![]() Arwen [4853 prohlížení] |