| Detail obrázku | |
![]() Eomér a Gríma Červivec |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 25.09.2002 11:22:02 - Idril - Nadpis neuveden | |
| Ten nechutný knírek si teda mohli odpustit,jinak by to byl pěkný chlapík (A Gríma v civilu určitě taky nebude špatnej ) | |
| 25.09.2002 19:21:54 - Pichy - Nadpis neuveden | |
| Ten knír je fakt příšernej :o))) | |
| 25.09.2002 20:39:35 - Spiritwolf - Nadpis neuveden | |
| Nahodou je fakt drsnej ...proste bitkar | |
| 26.09.2002 8:48:07 - Elian - Nadpis neuveden | |
| Eomer má náhodou rozkošný kukuč.Akurát tie blond vlasy mi trochu nesedia. | |
| 26.09.2002 14:33:21 - Meli - Nadpis neuveden | |
| Nechte si ty blbý keci!Pokud jste opravdový fanoušci LOTRa, tak se by se vám měli líbit všichni.Mě se líbí moc!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 26.09.2002 14:33:32 - Meli - Nadpis neuveden | |
| Nechte si ty blbý keci!Pokud jste opravdový fanoušci LOTRa, tak se by se vám měli líbit všichni.Mě se líbí moc!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 29.09.2002 17:55:41 - Eleanor - Nadpis neuveden | |
| WOW!Vypadá pěkně nadrženě!Malinká náplast za Borouška!Tak nějak jsem si představovala Faramira,ale ten mě bohužel zklamal!Éomer je super! | |
| 08.10.2002 13:19:12 - Ziraficka - Nadpis neuveden | |
| cervivec me celkem zklamal ... cekala sem nakyho oslizlyho dedka | |
| 09.10.2002 2:20:33 - Jmeno neuvedeno - Isaria | |
| Eomer is so beautifull and handsom. wow | |
| 30.11.2002 20:11:44 - Yarca - Nadpis neuveden | |
| Ach jo - leda tak v přilbě... | |
| Další obrázky | |||
![]() Frodo s Žihadlem [5101 prohlížení] |
![]() Na cestu! [6253 prohlížení] |
![]() Arwen [6146 prohlížení] |
![]() Skřeti [3481 prohlížení] |