| Detail obrázku | |
![]() Déagol a Sméagol |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 24.01.2003 9:34:02 - ukač - Nadpis neuveden | |
| hmm,vypadá spíš jak gríma | |
| 24.01.2003 11:13:24 - saruman - Nadpis neuveden | |
| Tento obrazek tu byl jiz driv, ale potesi vzdycky... | |
| 24.01.2003 13:59:59 - glum - Nadpis neuveden | |
| Vipada jako grima. | |
| 24.01.2003 22:11:12 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| :) tak mozna o tricet let mladsi grima | |
| 25.01.2003 19:09:05 - athee - Nadpis neuveden | |
| hezčí je stejně glumíšek!!!! | |
| 26.01.2003 9:19:19 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| To je přece Gríma? | |
| 26.01.2003 17:38:32 - Kitiara - Nadpis neuveden | |
| Co mate furt s tim Grimou, jenom proto, ze ma kruhy pod ocima to jeste nemusi bejt on...* | |
| 26.01.2003 18:47:07 - Nimrodell - Nadpis neuveden | |
| to je Grima zamlada | |
| 26.01.2003 19:06:20 - Ziina - Nadpis neuveden | |
| Svár RULEZ!!! | |
| 26.01.2003 19:51:53 - Letty - Nadpis neuveden | |
| Pěknej každopádně není ani jeden. | |
| 27.01.2003 10:00:18 - Angie - Myslela jsem si,že si bude podobnější | |
| Myslela sem si,že si Sméagol bude poodobnější,ale co.Vypadá to hezky,jak je to dělaný,jen mi je divný,jak se z normálního hobita může stát něco tomu tak nepodobnýho,jako Glůmíšek.Ale-koneckonců-v knize je taky takovej. Mimochodem,právě mám na krku prsten moci-závislák :-)-a radši ho sundám,aby mě neovládl.Jinak by ze mě moh bejt další millááášššek Glůůůmešššek :-))) Hele...a neni to náhodou Serkis? Já vim,že ho hrál v tom oblečku, ale že by taky ve stavu PŘED??? | |
| 27.01.2003 10:01:22 - Angie - Glůmík | |
| Jo, mimochodem,to s tim Grímou mě dost pobavilo...fakt hustý :-))) | |
| 27.01.2003 19:54:17 - Tom - Sméagol | |
| Jo, je to Andy Serkis. | |
| 29.01.2003 18:54:49 - Janice - Nadpis neuveden | |
| Trochu mě zklamalo, že ve Dvou věžích nebyla tahle scéna mladého Sméagola...tak jsem se na ni těšila.. | |
| 31.01.2003 10:20:32 - joee - Nadpis neuveden | |
| Ano, je to Andy Serkis a navic na prani Petera Jacksona byla tvar Gluma upravena podle tvare Andyho Serkise i kdyz byla jiz hotova (3D modelari a animatori z WETA meli asi radost :)) | |
| 16.02.2003 13:59:05 - glum - Nadpis neuveden | |
| to jsem já | |
| 12.03.2003 19:07:54 - J.RR. Tolkienová - Nadpis neuveden | |
| To je spíš jak Podles a Podraz! (Pro ty, co četli knihu.) | |
| Další obrázky | |||
![]() Frodo a Sam v Mordoru [6064 prohlížení] |
![]() Frodo a Sam shlíží na vojska Mordoru [6792 prohlížení] |
![]() Jízda rohanských [4504 prohlížení] |
![]() Frodo ukazuje tetování [9347 prohlížení] |