Detail obrázku


Déagol a Sméagol
 


Komentáře čtenářů
24.01.2003 9:34:02 - ukač - Nadpis neuveden
hmm,vypadá spíš jak gríma
24.01.2003 11:13:24 - saruman - Nadpis neuveden
Tento obrazek tu byl jiz driv, ale potesi vzdycky...
24.01.2003 13:59:59 - glum - Nadpis neuveden
Vipada jako grima.
24.01.2003 22:11:12 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
:) tak mozna o tricet let mladsi grima
25.01.2003 19:09:05 - athee - Nadpis neuveden
hezčí je stejně glumíšek!!!!
26.01.2003 9:19:19 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden
To je přece Gríma?
26.01.2003 17:38:32 - Kitiara - Nadpis neuveden
Co mate furt s tim Grimou, jenom proto, ze ma kruhy pod ocima to jeste nemusi bejt on...*
26.01.2003 18:47:07 - Nimrodell - Nadpis neuveden
to je Grima zamlada
26.01.2003 19:06:20 - Ziina - Nadpis neuveden
Svár RULEZ!!!
26.01.2003 19:51:53 - Letty - Nadpis neuveden
Pěknej každopádně není ani jeden.
27.01.2003 10:00:18 - Angie - Myslela jsem si,že si bude podobnější
Myslela sem si,že si Sméagol bude poodobnější,ale co.Vypadá to hezky,jak je to dělaný,jen mi je divný,jak se z normálního hobita může stát něco tomu tak nepodobnýho,jako Glůmíšek.Ale-koneckonců-v knize je taky takovej. Mimochodem,právě mám na krku prsten moci-závislák :-)-a radši ho sundám,aby mě neovládl.Jinak by ze mě moh bejt další millááášššek Glůůůmešššek :-))) Hele...a neni to náhodou Serkis? Já vim,že ho hrál v tom oblečku, ale že by taky ve stavu PŘED???
27.01.2003 10:01:22 - Angie - Glůmík
Jo, mimochodem,to s tim Grímou mě dost pobavilo...fakt hustý :-)))
27.01.2003 19:54:17 - Tom - Sméagol
Jo, je to Andy Serkis.
29.01.2003 18:54:49 - Janice - Nadpis neuveden
Trochu mě zklamalo, že ve Dvou věžích nebyla tahle scéna mladého Sméagola...tak jsem se na ni těšila..
31.01.2003 10:20:32 - joee - Nadpis neuveden
Ano, je to Andy Serkis a navic na prani Petera Jacksona byla tvar Gluma upravena podle tvare Andyho Serkise i kdyz byla jiz hotova (3D modelari a animatori z WETA meli asi radost :))
16.02.2003 13:59:05 - glum - Nadpis neuveden
to jsem já
12.03.2003 19:07:54 - J.RR. Tolkienová - Nadpis neuveden
To je spíš jak Podles a Podraz! (Pro ty, co četli knihu.)
Přidejte i vy komentář k tomuto obrázku!
Jméno: 


E-mail: 


Předmět: 
Komentář: 
 

 


Další obrázky

Frodo a Sam v Mordoru
[6064 prohlížení]

Frodo a Sam shlíží na vojska Mordoru
[6792 prohlížení]

Jízda rohanských
[4504 prohlížení]

Frodo ukazuje tetování
[9347 prohlížení]