| Detail obrázku | |
![]() Arwen čte knihu |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 07.03.2003 13:50:28 - dj - Nadpis neuveden | |
| arwen se uci biochemii | |
| 07.03.2003 19:53:57 - Baghar - Nadpis neuveden | |
| a nemůže to pochopit | |
| 07.03.2003 20:54:59 - Silmaril - Nadpis neuveden | |
| Proč zrovna biochemii?:- Csss,to je vtipné. | |
| 08.03.2003 19:35:09 - Blanka - Nadpis neuveden | |
| aby mohla líp sbalit Aragorna, přece... | |
| 09.03.2003 17:43:18 - Nimrodel - Nadpis neuveden | |
| Ona umí číst? | |
| 09.03.2003 17:51:30 - Arwen Undomiel - Nadpis neuveden | |
| Nimrodel: Ja umim cist docela dobre, ale neucim se biochemii, ale prohlizim si fotky Aragorna!!! | |
| 09.03.2003 18:46:38 - Margy - Šok | |
| Ještě sem neviděla hůře obsazenou postavu... | |
| 09.03.2003 20:48:29 - Eowyn - Nadpis neuveden | |
| Ještě sem neviděla lépe obsazenou postavu,tak laskavě nezávidte | |
| 10.03.2003 12:03:41 - Armen - Nadpis neuveden | |
| No hrozne velky... | |
| 10.03.2003 19:27:58 - Love Horse - Tsssssss.... | |
Tsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssss............ ................................................-t o platí pro všechny!!hahahahaha |
|
| 16.03.2003 1:13:52 - jiwer - SLUSI JI TO | |
| Nahodou,ja se Aragornovi ani nedivim,bejt na jeho miste...... | |
| 22.03.2003 22:44:58 - Soňa - Nadpis neuveden | |
| jiwer:Je opravdu hezká a přitom ji v anketách tak pomlouvaj...Že se nestydí! | |
| 23.04.2003 14:53:45 - Lúthien Thinúviel - Nadpis neuveden | |
| ona vie citat?? mislela som si ze ked je pekna je aj tupa ale nie je velmi prkna | |
| 10.06.2003 8:49:06 - Alassiel - Nadpis neuveden | |
| Nechápu, proč ji všichni pomlouvají. Je to moje oblíbená herečka, a navíc, hodně dobrá a pěkná. | |
| 18.08.2003 11:36:06 - Arwenka chlapeček. - Nadpis neuveden | |
| BIOCHEMII???Prohlížim si Playboy!!!Wau...to je kus!!!Kam se hrabe Aragorn!!! | |
| 30.08.2003 18:52:04 - Thawingiel - Nadpis neuveden | |
| Menší už by to nešlo? | |
| 29.10.2003 19:50:02 - Kerwen - Nadpis neuveden | |
| Souhlas se Soňou a Alassiel | |
| 03.01.2004 0:05:06 - Zuzz - Nadpis neuveden | |
| ´Fakt se mi libi ty originalni pripominky jako: ona umi cist?? Ha ha vsichni vysmati, a nebo ze ste nevideli hur obsazenou postavu, no Thinuviel, sranda ze ji je Arwen tak podobna.... | |
| 25.02.2004 7:22:38 - skřííítě - Nadpis neuveden | |
| co to je číst knihu... | |
| Další obrázky | |||
![]() Eowyn v Edorasu [5318 prohlížení] |
![]() Meduseld [3190 prohlížení] |
![]() Arwen [7696 prohlížení] |
![]() Elrond s Arwen při natáčení [7032 prohlížení] |