| Detail obrázku | |
![]() Legolas |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 25.04.2003 9:38:41 - Aiya! - Nadpis neuveden | |
| No takhle naštvanýho ho teda neznám.... | |
| 25.04.2003 12:35:19 - sirluin - Nadpis neuveden | |
| tak takhle se dneska cejtim! | |
| 25.04.2003 19:32:48 - Legolasečka - Nadpis neuveden | |
| Copak tam asi kaci!žeby skřeta??????? | |
| 25.04.2003 20:35:21 - Nemesis - Nadpis neuveden | |
| mám dojem, že kdyby vám skřeti zabili jediný 'příbuzný' v okruhu několika sset kilometrů asi by jste se tvářili stejně! | |
| 25.04.2003 22:14:07 - *!*Éowyn*!* - Nadpis neuveden | |
uuuuuuuuaaaaaaaaaa!argu!prihraj!!!!!!anooooo!!!Far aimir dava gol! jedna nula pro Edoras!!! |
|
| 26.04.2003 11:54:31 - slunicko - Nadpis neuveden | |
| éowyn: ;-)) až na to, že faramirova vlast je gondor a edoras je hlavním městem rohanu........ | |
| 27.04.2003 14:18:24 - Nikitka - Nadpis neuveden | |
| Chudacek... | |
| 27.04.2003 18:44:41 - Lina - Nadpis neuveden | |
| Ten vypada, jako by za chvili hodil šavli :)))))) | |
| 27.04.2003 19:20:06 - nimrodell - Nadpis neuveden | |
| Treba ji i hodi,na skrety(rozparany)neni peknej pohled:-) | |
| 30.04.2003 17:10:55 - Arwen - Nadpis neuveden | |
| Yksii kaksii kollmen veldig mye bra her,ja! :o) | |
| 07.05.2003 20:35:45 - mirilla - Nadpis neuveden | |
| šílený to výraz | |
| 12.05.2003 14:05:20 - Odulka - Nadpis neuveden | |
| takový výraz ma někdy i mamča když nemám uklizeno v doupátku.Potkat bych ho nechtěla. | |
| 13.05.2003 19:36:26 - Morwen - Nadpis neuveden | |
| tak takhle zuřivej je už jedině v posteli.... :o)) | |
| 14.05.2003 14:32:11 - zmoulatko - Nadpis neuveden | |
| jak to víš...???!!!že by... | |
| 15.06.2003 20:44:26 - Blanka - Nadpis neuveden | |
| JO, tak to bych si to snad radši nechala ujít-tu postel | |
| 26.06.2003 18:18:24 - Efelen - Nadpis neuveden | |
| Žeby žaludeční křeče...?????? | |
| 20.09.2003 19:47:19 - Calista - Nadpis neuveden | |
| Spis premenstruacni syndrom | |
| 24.10.2003 21:14:20 - Bára - Nadpis neuveden | |
| To je teda síla!! Skřetíci zdrhejte Ze by únava z natáčení? | |
| 23.02.2006 17:10:03 - Legoláska - Nadpis neuveden | |
| Vy ste ale otravní normálně to neumí s mečem.vy byste s ním taky házeli jak kreténi,ale musím přiznat,že vypadá poněkud blbě | |
| 19.09.2006 7:42:14 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Ideš Legolas, koľko ohyzdov si už zabil? Dúfam že, viac ako Gimli! | |
| Další obrázky | |||
![]() Legolas [7023 prohlížení] |
![]() Legolas [5527 prohlížení] |
![]() Legolas [6899 prohlížení] |
![]() Sean Astin sadí keříčky [2628 prohlížení] |