| Detail obrázku | |
![]() Frodo a Sam šplhají po elfím laně |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 17.08.2003 0:25:30 - Elanor Křepelková - Nadpis neuveden | |
| hurá!!! scéna s lanem mě v TT chyběla ze všeho nejvíc. | |
| 17.08.2003 17:46:07 - Aragorn syn Arathornův - Nadpis neuveden | |
| To Pavel Nero Kramný:Kdes tyhle fotky našel? | |
| 18.08.2003 19:03:14 - Bzuk - Nadpis neuveden | |
| Super,už se nemůžu dočkat,jsou to super fotky | |
| 18.08.2003 20:03:16 - Celeborn - Nadpis neuveden | |
| Vypada to docela drsne. P.S. Teda aspon to tak vypada. | |
| 26.08.2003 20:02:12 - sara - Nadpis neuveden | |
| skoda ze frodovi nevidno lepsie zadok..:)abo radsej predok?..:)haha | |
| Další obrázky | |||
![]() Faramir s rozbitým Boromirovým rohem [6061 prohlížení] |
![]() Faramir a Boromir [7031 prohlížení] |
![]() Gandalf a Aragorn hledí k Mordoru [6896 prohlížení] |
![]() Boromir v Osgiliathu [6552 prohlížení] |