| Komentáře čtenářů |
|
|
| 08.10.2003 17:18:50 - Petr Čejka - Nadpis neuveden |
| Ahoj tati už máme ten internet. Péťa |
| 08.10.2003 17:51:16 - Petr Čejka - Nadpis neuveden |
| Ahoj tati už máme novej internet.Péťa |
| 08.10.2003 20:05:28 - Telchar - Cirith Ungol |
| Skvělý! Takhle to přesně vypadá na obrázku v knize. |
| 09.10.2003 17:35:21 - Gerrard - Nadpis neuveden |
| Ha ha ha! Jen mu dej, Odulo! |
| 11.10.2003 22:52:59 - Mindë - Nadpis neuveden |
| Já mám sice tu neilustrovanou knihu, ale přesně takhle jsem si to představovala, když jsem to četla. |
| 21.10.2003 14:19:27 - Dobby - Nadpis neuveden |
| Docela drsný. Von je Frodo celej voodulatej. |
| 03.02.2004 9:30:50 - Barusinka - Nadpis neuveden |
| Skvela fotka ale proc kruci dali Froda zady?!? |
|
|
| |