| Detail obrázku | |
![]() Skřeti utíkají do Fangornu |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 07.01.2004 16:00:22 - Silarin - Nadpis neuveden | |
| Wow! | |
| 08.05.2004 11:23:04 - Ismarilion - Nadpis neuveden | |
| Pěkný! Co to má Gandalf za gumičku, neměl by mít bílou, aby ladil?! Druhá | |
| 09.05.2004 10:50:41 - Gandalf - Nadpis neuveden | |
| To by zase nebyla vidět :-) | |