| Komentáře čtenářů |
|
|
| 26.06.2004 18:20:29 - Boromir - Nadpis neuveden |
| Tak toto mam byt ja.........dúfam, že paldini ma vskriesia..... |
| 03.08.2004 15:13:48 - teo - Nadpis neuveden |
| fňuk.........
ale to se dalo čekat. Sean Ben hraje vždycky takové záporáky.
Znám asi 3 jeho filmy, ve kterých nezemřel a asi 10, kde jo. |
| 19.08.2004 23:28:37 - Pheebs - Nadpis neuveden |
| Moc hezká fotka. Fakt. Pluj do síní svých otců, statečný Boromire. |
| 04.02.2007 14:28:39 - milan drábek - Nadpis neuveden |
| to je na hovno že ten debilní skuruthai ho zastřelil ostatní členové společenstva přežili jenim Boromir né a tim mě fakt naštvali proč Boromir musel zemřít????????????
|
| 04.02.2007 14:29:48 - milan drábek - Nadpis neuveden |
| to je na hovno že ten debilní skuruthai ho zastřelil ostatní členové společenstva přežili jenim Boromir né a tim mě fakt naštvali proč Boromir musel zemřít????????????
|
|
|
| |