| Detail obrázku | |
![]() Gil-Galad |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 20.05.2002 15:20:08 - Elarad - HUh? | |
| I love elves! | |
| 21.05.2002 14:16:34 - hej - Nadpis neuveden | |
| elfovia by mali byt trocha krajsi nie? no dobre tento je asi unaveny z boja | |
| 05.06.2002 19:57:55 - werenys - Nadpis neuveden | |
| Kde to vykopali????????????????????? | |
| 04.10.2002 21:58:56 - Annie - Nadpis neuveden | |
| What language is this? It reminds me of Elvish, which is a compliment, by the way. Cool picture, I always wondered which one was Gil-galad | |
| 27.12.2002 14:51:33 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| tal heeen contholal teem enereok jonel mantre con forthey | |
| 27.12.2002 14:52:12 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| I love elves and lotr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 12.05.2003 17:00:00 - vechernicata - Nadpis neuveden | |
| yes it reminds of elvish, but is the picturefrom the extended version on dvd | |
| 30.08.2004 13:20:04 - Alcinë - Nadpis neuveden | |
| Tak, právě nám čechům(a slovákům) zalichotila Annie. Čeština a slovenština jí připomíná elfštinu. Milé děvče:-) Thanks, Annie. This is czech and slovaque language. Hmm, teď přemýšlím jestli jsem si ve slovaque nespletla anglinu a fráninu... | |
| 20.03.2005 20:26:14 - Evenstar - to Alcinë | |
| to slovaque mělo být slovakish ale to je jedno čeština i slovenština jsou hezký jazyky Gil - galad ale vypadá trochu zaprášeně | |
| Další obrázky | |||
![]() Arwen na koni, před ní Frodo [7658 prohlížení] |
![]() Bilbo píše knihu [5824 prohlížení] |
![]() Poslední aliance [6545 prohlížení] |
![]() Poslední aliance [3841 prohlížení] |