| Detail obrázku | |
![]() Boromir troubí na roh |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 26.04.2002 19:32:13 - Tol - Nadpis neuveden | |
| Že by hudebně nadanej | |
| 19.05.2002 19:35:55 - Kateřina z Gondoru - Nadpis neuveden | |
| Ne byl to nechutnej lov na Pána Gondoru..Co dělá statný Boromir?Kdy navrátí se z cest?Pod Amon Henem jsem slyšela křik:to nepřítele bil.štít roztatý,meč zlomený .Kde Boromir můj sličný je??? | |
| 21.07.2002 18:56:02 - Eleanor - Nadpis neuveden | |
| Severák snad slyšel Denethorovce,když na roh zatroubil!... Jo severák možná jo,ale co ti ostatní?! .....pak k vodě přinesli.Tu hrdou hlavu,sličnou tvář,složili v klidný se a Rauros,zlatý vodopád,jej objal ramenem......Kde Boromir můj sličný je?Trápím se,čekám vždy. | |
| 08.11.2002 20:51:56 - Deia+Neia + Jana - Nadpis neuveden | |
| Deia: Vy jste podle mě ůplně blbý!!!Copak nechápete,že úplně nejhezčí je LEGOLAS? Neia: Sice je nejhezčí Legolas,ale básničky vám jdou dobře! Jana: Legolas můj nejsličnější ze Sličného národa.......a dál...to nevymyslím!:) | |
| 09.02.2003 12:29:10 - Charlie - Nadpis neuveden | |
| To Deia a spol. Legolas je možná nejhezčí, ale Boromir je drsňák a kus CHLAPA, zatímco Legolas je kus ELFA!!! | |
| Další obrázky | |||
![]() Aragorn [11016 prohlížení] |
![]() Boromir [8783 prohlížení] |
![]() Aragorn [9673 prohlížení] |
![]() Gimli - zřejmě nad sakofágem [7562 prohlížení] |